Biały, ukrojony tort ozdobiony białymi różami, borowikami oraz figami

Poznaj naszą firmę

Pracownia tortów „Słodka manufaktura” powstała z miłości do słodkości, pasji do pieczenia i dekorowania tortów. Torty, które dla Was tworzymy są niepowtarzalne – wkładamy w nie kreatywną duszę i okraszamy Waszymi pomysłami. Używamy wyłącznie naturalnych składników bo Wierzymy, że tylko tak możemy uzyskać najlepszy i niepowtarzalny smak naszych wypieków. Tworzymy małe, jadalne dzieła sztuki, które cieszą nie tylko oczy ale też podniebienia.

Co dzień przygotowujemy wypieki dokładając wszelkich starań by wyglądały pięknie i nowocześnie ale smakowały jak te tworzone w domu. Wszystkie ozdoby wykonujemy ręcznie z jadalnej masy cukrowej.

Co mówią o nas nasi klienci?

 • Organizacja urodzin mojego dziecka wymagała od mnie dużo czasu, przez co nie mogłam znaleźć ani chwili na upieczenie tortu, a przecież to on powinien być najważniejszym elementem takiej uroczystości! Obawiałam się zamówić ciasta w zwykłej cukierni, dlatego postanowiłam zaufać „Słodkiej manufakturze”. Jak się okazało, podjęłam świetną decyzję. Tort nie tylko smakował jak domowy wypiek, lecz swoim wyglądem zachwycił wszystkich gości.

  Kamila Zielińska
 • Od wielu lat przywiązuję dużą uwagę do tego, aby moja rodzina jadła to, co najlepsze. „Słodka manufaktura” oferuje ciasta pieczone jedynie z naturalnych składników, więc bez wahania złożyłam tam zamówienie wykonania tortu na rocznicę ślubu moich rodziców. Ciasto było pyszne, a przy tym wyglądało bardzo interesująco.

  Małgorzata Grajek
 • Moja firma obchodziła ostatnio dziesięciolecie swojej działalności, dlatego nie mogło obyć się bez smakowitego tortu. „Słodka manufaktura” upiekła ciasto, które nie tylko zachwyciło smakiem, ale przede wszystkim doskonale wyglądało. Dekoracje wykonano z zegarmistrzowską starannością.

  Andrzej Guba
 • Dziękujemy za przepiękny i przepyszny tort, już drugi raz zaufaliśmy Słodkiej Manufakturze i się nie zawiedliśmy. I tym razem goście byli zachwyceni wyglądem i to nie tylko ci najmłodsi :) co najważniejsze tort pyszny, mąż który nie lubi tortów (tak, jest to możliwe :p) zjadł więcej ode mnie, więc to najlepszy na to dowód ;) Polecamy również ze względu na kontakt, przemiła Pani, która spełnia każde tortowe życzenie. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz!

  Olga Dobosz
 • Polecam z całego serca i żołądka! Kilkukrotnie zamawiałam torty u Pani Ani na różne okazje :) zawsze były pyszne z efektem WOW! Dziekuje po raz kolejny

  Agnieszka Duma
 • Dziękujemy bardzo za niesamowity tort! Zaufaliśmy Pani i nie zawiedliśmy. Nasz tort weselny typu "drip cake" wyglądał i smakował rewelacyjnie :) - do tej pory żałuje, że tak mało go zostało :P Pełen profesjonalizm od momentu degustacji, po kontakt oraz dostawę i składanie tortu już na sali weselnej! Nasz pierwszy tort z Słodkiej Manufaktury, ale na pewno nie ostatni :) Pozdrawiamy serdecznie Kasia i Michał

  Kaś Kunkiel